Předávají dále...

Charitky jménem dětí děkují firmám, značkám a společnostem, které pomohly a které podpořily jejich rozvoj.
Následující firmy tímto způsobem naplňují vlastní závazek společenské odpovědnosti (Corporate Social Responsibility, CSR), není jim lhostejný budoucí vývoj společnosti.

AS 24

AS 24

AS 24 dceřiná společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA, je předním evropským distributorem motorové nafty na silnici a součástí páté největší olejářské společnosti na světě.

KOFOLA

KOFOLA

Kofola, tradiční česká firma, dělá každý den poctivý a odpovědný byznys. Výroba, domluva s obchodními partnery, nákup našich výrobků spotřebitelem nebo práce zaměstnance, tam všude byste našli hodnoty, na kterých stojí podnikání Kofoly.

ROSSMANN

ROSSMANN

Smyslem existence drogerie parfumerie ROSSMANN je vytvářet prostor pro zážitky a překonávat očekávání v nakupování, ve službách, v nabízených produktech, v zajímavých cenách a vždy nabízet něco navíc. Budují stabilní a prosperující společnost, která chce být nejlepší drogérií pro své zákazníky, ...

Mary Kay

Mary Kay

Jen málo společností se může chlubit tak bohatým dědictvím jako Mary Kay.

K+K Hotels

K+K Hotels

K+K Hotels je jednou z nejvýznamnějších rakouských hotelových společností provozující elegantní prvotřídní hotely v řadě krásných a zajímavých evropských metropolí (Londýn, Paříž, Barcelona, Mnichov, Vídeň, Budapešť, Praha, Bukurešť a restaurace v Salzburgu).

LaceUP

LaceUP

Kreativní studio zabývající se všemi formami komunikace.

ARC Robotics

ARC Robotics

ARC-Robotics s.r.o. - robotizace a automatizace

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Finanční skupina České spořitelny je počtem přes 5,3 milionu klientů největší bankou na trhu. Z této velikosti logicky vyplývá i zodpovědnost, kterou cítí vůči společnosti, ve které působí. Od počátku se aktivně podílí na veřejném životě a rozvoji společnosti. Dlouhodobě působí také v oblasti ...

HOTEL TIME

HOTEL TIME

Společnost HOTEL TIME, a.s. nabízí kompletní softwarové řešení pro všechny typy ubytovacích zařízení. Společnost zahájila své působení na trhu v roce 2002 založením prvního skutečně on-line hotelového a rezervačního systému HotelTime ®.

ING Životní pojišťovna

ING Životní pojišťovna

ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ING pojišťovna, a.s., ING Penzijní společnost, a.s. a ING Životná poisťovňa jsou součástí globální finanční skupiny ING. Tato instituce holandského původu nabízí stabilní a kvalitní služby v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví a správy aktiv ...

ACTIVE 24

ACTIVE 24

ACTIVE 24 patří mezi největší české poskytovatele webhostingových služeb, serverových řešení a registrátory domén. Služby společnosti ACTIVE 24 se vyznačují špičkovou technickou kvalitou, stabilitou a nepřetržitou zákaznickou podporou.

TOTAL

TOTAL

Odborník světové úrovně na oleje a pohonné hmoty

PHOENIX lékárenský velkoobchod

PHOENIX lékárenský velkoobchod

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, a. s., vznikla v roce 1992 jako 100% dceřiná společnost významného evropského farmaceutického koncernu PHOENIX group a s počtem 663 zaměstnanců je v současné době jedním z nejvýznamnějších farmaceutických velkoobchodů v České republice. Za více než 20 let své ...

MORIS design

MORIS design

MORIS design je předním výrobcem prostředků na podporu prodeje, prodejních stojanů (POP a POS) v České republice a největší firmou v tomto oboru v Praze. Na trhu působí od roku 1997. Prodejní stojany značky MORIS design lze najít ve 45 zemích světa včetně Asie a USA.

Xoxo BODY & MIND

Xoxo BODY & MIND

Xoxo BODY & MIND, 1.holistické centrum je zamerané na pestovanie celkového vzhľadu. Pod jednou strechou ponúka služby v starostivosti o vlasy, ruky, nohy, pokožku celého tela a pleťové ošetrenia vrátane výplňových materiálov, odborné konzultácie zamerané na osobný štýl, či transformáciu vzhľadu.

Generali Pojišťovna a.s

Generali Pojišťovna a.s

Generali Pojišťovna a.s. je součástí Generali PPF Holding B.V. (GPH), který působí ve 10 zemích střední a východní Evropy – Bulharsku, Černé Hoře, České republice, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Slovensku, Slovinsku a Srbsku. GPH je společný podnik Assicurazioni Generali (podíl 76 %) a PPF Group (24 ...

T-Mobile Czech Republic

T-Mobile Czech Republic

Společnost T-Mobile Czech Republic, a.s. působí na českém trhu od roku 1996. K 30. září 2012 společnost obsluhovala 5,4 milionu mobilních zákazníků a zůstává tak jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem: vedle mobilních a fixních telekomunikačních služeb nabízí ICT služby ...

Stavební spořitelna České spořitelny

Stavební spořitelna České spořitelny

Stavební spořitelna České spořitelny, a.s., která jako banka zaujímá přední pozice na trhu stavebního spoření, patří k jednomu z nejsilnějších seskupení na našem trhu - Finanční skupině České spořitelny.

Periscope Skandinávie

Periscope Skandinávie

Cestovní kancelář PERISCOPE SKANDINÁVIE s.r.o. je největší český tour-operator na zájezdy do Skandinávie, Pobaltí, Irska a Skotska. Dále zajišťujeme individuální okruhy pro jednotlivce i kolektivy a prodáváme trajektové lístky. CK působí na trhu již více než 20 let.

Volkswagen

Volkswagen

Automobilka Volkswagen je největším evropským výrobcem automobilů. Své sídlo má v německém Wolfsburgu.

Orion Pharma

Orion Pharma

Firma Orion Group je vedoucí finskou farmaceutickou společností.

Pokorny & Partner

Pokorny & Partner

Společnost Pokorny & Partner se dlouhodobě zabývá konzultační činností a podporou ve smyslu zvyšování kompetencí a dosahování výkonností.

WIDEX LINE

WIDEX LINE

Widex je jedním z předních světových výrobců a inovátorů sluchadel.

ACNielsen

ACNielsen

Nielsen je přední světový dodavatel marketingových dat, v České republice působící pod obchodním názvem ACNielsen Czech Republic, s.r.o.

RWE

RWE

RWE je spolehlivým dodavatelem zemního plynu a elektřiny. Obsluhuje více než 44 milionů zákazníků v celé Evropě, z toho v České republice téměř 2,1 milionu.

Inner Winner

Inner Winner

Inner Winner Institut moderních, světových trendů ve vzdělávání pro Váš rozvoj!

JANMED

JANMED

Společnost Janmed je lékařskou ordinací specialisty v oboru ORL, foniatrie i audiologie. Ordinace je pod pečlivým, kvalifikovaným dohledem majitelky MUDr. Janyškové Blaženy od roku 1992.

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt